Педагогічний колектив

Із всіх професій, які є у світі,

З усіх ремесел на землі

Одна лише красується у світлі,

І світло це сподобалось мені.

О, вихователь! Ти даруєш світло,

Ти вчиш любові, мудрості і доброти,

Щоб у малих серденьках було завжди літо

Без смутку, прикрості і самоти.

Своїм теплом ти прихиляєш небо.

В маленькому житті лишаєш добрий слід.

І крізь роки дитина пам’ятатиме про тебе,

Бо вибрав ти, мабуть, найвищу із доріг.

І нагорода є твоя безцінна,

Бо Бог на всіх нас дивиться згори.

За те, що серце віддаєш дитині

Душа твоя не знає смутку й самоти.

Директор ДНЗ №71 "Катеринка" - Тетерева Наталія Василівна

Має вищу педагогічну освіту, закінчила навчальний заклад :
Переяслав - Хмельницький державний педагогічний інститут  ім. Г.С. Сковороди у 1994 році.  Педагогічний стаж - 30 років.
   Здійснює загальне керівництво всіма напрямками діяльності закладу у відповідності з його Статутом і законодавством Украіни. Вирішує навчально-виховні, методичні, адміністративні, фінансові, господарчі та інші питання, що виникають у процесі діяльності закладу. Співпрацює з органами державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, громадськістю, батьками.
        Пріоритетною сферою роботи вважає інноваційну діяльність дошкільного закладу, активно використовує інтерактивні технології та методи управління. Вона - сучасний керівник, який користується авторитетом серед дітей, батьків, колег та керівництва.

В дошкільному закладі №71 функціонує  12 груп, які відвідують 280дітей. З них: 4 групи раннього віку, 3 груп дошкільного віку, 2 логопедичні групи. Педагогічний колектив -це 28 досвідчених спеціалістів, 14 з яких мають вищу освіту.
Кадрове забезпечення  ДНЗ № 71складається з 56 осіб, з них 28 педагогів, 2 медсестри, 11 помічників вихователів, 16чоловік обслуговуючого персоналу.