Психолог радить

ВІДПОВІДІ ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

ІГРОВІ КАРТКИ  « ОБІЙМАНЦІ»

Продовжуємо піклуватися про ментальне здоров`я дітей за матеріалами від Світлани Ройз  «Обійманці».

Ігрові картинки допомогли  виявити свої почуття та емоції, створити атмосферу близкості з дітками , які охоче грались і обіймались. Адже піклуватися про ментальне здоров`я змалку – необхідність сьогодні.

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ЗДОРОВ`Я ДІТЕЙ

❗️В Україні немає дитини ,яка тією чи іншою мірою не знала би впливу війни…Пережитий стрес ,якщо з ним не працювати , може спричинити проблеми з фізичним і ментальним здоров`ям.

❗️Напевно ,багато хто з українських батьків замислюються , як протягом цієї війни переживає події сьогодення їхня дитина , як відіб`ється пережите на її подальшому житті. І щоб дитина вистояла фізично та ментально , важливо відновити це почуття.

✅Тому,  на допомогу батькам практичний психолог пропонує ознайомитись зі змістом брошури : «Ментальне здоров`я дітей під час війни : поради батькам та опікунам»  . https://drive.google.com/file/d/1M7yR6SWmXw0OhXFXfrdWleXXRZ8efsNk/view

✅ЮНІСЕФ зібрав у цій брошурі інформацію про ознаки , які вказують на потребу звернутися за психологічною підтримкою , техніки допомоги собі та дітям , ігри та вправи для стабілізації емоційного стану , а також контакти спеціалістів.