29 лют. 2024

МІЖНАРОДНЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

"ЩАСЛИВА ЛАПА"
2 лют. 2024

Здровя -це благо,дане нам природою...
29 січ. 2024

Тиждень підтримки ментального здоров‘я «Гратися і не боятися»

#unicef_spilno, #UNICEF #Асоціація працівників дошкільної освіти #дошкілля В рамках проекту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО - програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ), для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, у нас розпочався Тиждень підтримки ментального здоров‘я «Гратися і не боятися» ДНЗ 71 «Катеринка»
25 січ. 2024

СОЦІАЛЬНИЙ РОЛИК

З метою популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих, збереження людських життів Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП» рекомендує використовувати соціальну рекламу з питань безпечної поведінки дітей у транспорті та на дорогах. З інформацією можна ознайомитися на сайті Фонду в розділі «Соціальна реклама
25 груд. 2023

З Новим роком Дракона!

З Новим роком вітаю вас щиро! Зичу радості, довгих літ. Казки в свято, любові й миру І сердець високий політ! Хай Дракончик зайде у хату, Принесе гарну й добру вість. Зробить душу вашу крилату Він при цім нікого не з’їсть. То ж боятись його не треба, Хоч страшний у Дракона лик. Та в гармонії Землю й Небо Він триматиме цілий рік. Хоч Дракон запальний буває, Завжди вперто доводить щось. Але серце він чуйне має, Захистить ще не раз когось. Хай складеться усе відмінно, Ви радійте життю без меж! Рік усім принесе неодмінно: Радість, щастя, удачу теж! З Новим роком Дракона!
12 груд. 2023

UNICEF

Отримали для садочку для вихованців закладу UNICEF
8 груд. 2023

«16 днів проти насильства»

проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у ДНЗ №71 проведено низку заходів, спрямованих на попередження насильства у сім’ї, дошкільному закладі, на профілактику жорстокого поводження з дітьми та правове виховання учасників освітнього процесу.
22 лист. 2023

В рамках Всеукраїнської програми «Ти як?» практичний психолог провела заняття для дітей старшої групи з використанням вправ з «Аптечки самодопомоги», спрямованих на зниження тривожності, покращення настрою, підтримку та зміцнення ментального здоров'я.
20 лист. 2023

20.10.2023 року №51/0 Про проведення Декади української писемності та мови «Мова має значення!» На викон

Про проведення Декади української писемності та мови «Мова має значення!»
13 лист. 2023

З 13 по 17 листопада 2023 року - Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (пожежна безпека в умовах воєнного стану)