21 вер. 2019

День міста

Святкування Дня міста
12 вер. 2019

"Правила дорожнього руху знай-життя та здоров'я зберігай"

Тиждень безпеки життєдіяльності.
2 вер. 2019

Розвага

Зазирнуло ранком сонце До школяриків в віконце, У дзвіночок калатало, Промінцями лоскотало: — Прокидайтесь, не баріться, Не пустуйте, гарно вчіться! Дітвора відповідає, Що всі букви уже знає
19 лип. 2019

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

5 лип. 2019

Свято Івана Купала

На Івана, на Купала В лузі Наточка гуляла. Квіти Наточка зривала, У віночок уплітала. На голівку приміряла І до річки поспішала. Там дівчата танцювали, По воді вінки пускали. Ой зраділа наша Ната: «Ну й Купало! Ну і свято!» Веселилась, танцювала, Свій віночок виглядала
28 трав. 2019

Педагогічна рада Тема: «Готовність дошкільників до навчання в школі за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Дитина» і НУШ.

Тема: «Готовність дошкільників до навчання в школі за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Дитина» і НУШ. Презентація ЛЕПБУКІВ.
12 квіт. 2019

Вітаємо!

Вітаємо переможців фестивалю дитячої творчості «Яскраві зірочки Кропивницького» серед вихованців закладів дошкільної освіти в номінації «Танцювальний вернісаж»
14 бер. 2019

Вітаємо переможницю конкурсу "Яскраві зірочки Кропивницького" у номінації "Художнє читання"Перцова Поліна І місце "Оригінальний жанр"

Художнє слово І місце Перцова Поліна
6 бер. 2019

Масляна!

Сонечко надворі знову сяє Промені дарує золоті І млинцями щиро пригощає Тиждень нас весняний і масний Не давайте суму жити Посміхайтесь по всяк час Для розваги і розради Масляна — найкращий час. Посміхнися недругу своєму І пробач йому образи всі. Буде радість в тебе і у мене І добро залишиться в душі. Промені дарує золоті І млинцями щиро пригощає Тиждень нас весняний і масний Не давайте суму жити Посміхайтесь по всяк час Для розваги і розради Масляна — найкращий час. Посміхнися недругу своєму І пробач йому образи всі. Буде радість в тебе і у мене І добро залишиться в душі.
6 бер. 2019

Мама! Найдорожче слово в світі. Де б не був ти, щоб ти не робив, Назавжди вона твій шлях освітить Ніжним серцем, відданим тобі.