19 груд. 2018

З Новим роком Друзів ми вітаєм, Новорічну Пісню починаєм. Станьмо дружно В коло, всі малята, Круг ялинки Будем танцювати. Вся ялинка Вогниками сяє, А гостинці Дід Мороз тримає.

19 груд. 2018

Знають діти: Миколай Добрих, чемних поважає, Гарним дітям у панчішку Він дарунок укладає. Хто не слухав - тому різку Під подушкою ладнає.

12 груд. 2018

Конкурс "Казкова феєрія"

Зимонька Зимонько, голубонько В білім кожушку, Любимо ми бігати По твоїм сніжку. Всім рум`яниш личенька Ти о цій порі І ладнаєшь ковзанки В нашому дворі.
6 груд. 2018

Фронтальна перевірка.

Фронтальна перевірка 6 група.
9 лист. 2018

Пожежна безпека у повсякденному житті.

19 жовт. 2018

Виставка "Дари осені"

19 жовт. 2018

Свято Осені.

13 вер. 2018

Проведення Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня

10 вер. 2018

Тиждень безпеки житєдіяльності на тему : «Молодь за безпеку дорожнього руху»

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему : «Молодь за безпеку дорожнього руху» .
29 серп. 2018

Педагогічна рада.