Група №7 (логопедична)

Вихователі: Дончук Тетяна Олександрівна ,педагогічний стаж -30 років;

Cоколенко Вікторія Іванівна

Участь у  впровадженні інноваційного освітнього проекту "РОЗКВІТ" за темою "Створення науково - методичних засад формування у дітей навчально - дослідницьких умінь".

Заняття: Формування логіко - математичної компетентності.

Тема:  Число та цифра 7. Дні тижня.

Мета: ознайомити  дітей із числом та цифрою 7; закріпити вміння лічби за участю різних аналізаторів. Закріпити вміння послідовно називати дні тижня від будь -якого дня. Розвивати память. Формувати інтерес до занять математикою. Виховувати самостійність під час виконання завдання.

Заняття: Формування навчально -дослідницьких умінь.

Тема: "Білка - представник світу тварин"ю.

Мета: Формувати у дітей уявлення про різноманітність тваринного світу, учить оперувати назвою тварини, описувати середовище існування, пілкування про потомство. Формувати здатність добирати найбільш точні слова до висловлювання, узгоджувати слова у словосполучення і речення. Виховувати інтерес  до довкілля, бути спостережливими.