Група №8

Вихователі:

Помічник вихователя -

Тема: Зимонька - зима.

Мета: продовжувати формувати в дітей уявлення про пори року, їхні контрасні особливості й ознаки, розвивати вміння бачити, відрізняти й називати властивості води (прозора, ллється, без запаху та смаку, розчиняє сіль, цукор). Розвивати вміння робити висновки із дослідів. Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Театралізована діяльність за В.О.Сухомлинським

Тема: Ми казки полюбляємо, їх ми оживляємо.

Мета: Дати уявлення дітям про театр. розвивати пізнавальний інтерес, удосконалювати їхні технічні процеси і память, уяву, мислення. У дітей - артистів розвивати виразність мовлення.

Сюжетно - рольова гра "Сім'я"

Мета:Вчити самостійно обирати та розподіляти ролі. Розвивати логічне мислення, память, збагатити словник назви посуду. Вчити сервірувати стіл до обіду, знайомити дітей з правилами гостинності, мовним етикетом. Формувати дбайливе ставлення до партнера по грі.

Конструювання

Тема: Дитячий садок.

Мета: Вчити дітей конструювати красиві споруди навколишньої дійсності. Формувати вміння в процесі зведення будівлі користуватися наочністю та втілювати побачене у своїй конструкції. Виховувати бажання працювати спільно, допомагати одне одному, вболівати за результати спільної праці.

Інтегрована пізнавальна діяльність з пріоритетом

Формування логіко -математичної компетентності дітей 4-го року життя.

Тема: Кількісна та порядкова лічба.

Мета:Закріпити вміння лічити предмети в межах 3, відлічувати предмети за названим числом. Формувати навички порядкової лічби, узгоджувати числівники з іменниками в роді, числі та відмінку.

Розвивати уміння знаходити місце предмета серед інших за допомогою лічби. Виховувати уміння закінчувати роботу вчасно.

Малювання.

Тема: