Група №9

Вихователі:

Помічник вихователя:

"Без гри немає і не може бути повноцінного розумового розвитку. Гра - це величезне світле вікно, кріз яке в духовний світ дитини вливається цілющий потік уявлень, понять. Гра - це іскра, запалююча вогник допитливості"

В.А. Сухомлинський

Сюжетно - рольові ігри  є характерними  для дошкільнят і займають значне місце у їхньому житті. Відмінною рисою сюжетно - рольової гри є те, що її  створюють самі діти, самостійно вибирають тему.час, місце, вирішують, як  стануть розкривати ролі.

Кожна дитина вільна у виборі втілення образу. Використовуючи уяву і фантазію, дитина реалізує свій задум, це дозволяє самостійно входити у ті сфери людської діяльності, які у реальному життіу йому недоступні.

Обєднуючись в сюжетно - рольовій грі, діти з власної волі вибирають собі партнерів, самі встановлюють правила, слідкують за їх виконанням, регулюють взаємовідносини.

Численні дослідження свідчать, що у тактовному, педагогічно - слушному керівництві гра сприяє збагаченню кругозору дитини, розвитку образних форм пізнання, зміцненню її інтересів, розвитку мови, моральному розвитку дитини.