Вас радо вітає дитячий навчальний заклад  №71 "Катеринка"(ясла-садок) комбінованого типу

РОБОТА ДИТСАДКІВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ: НОВІ СУВОРІ ПРАВИЛА ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

Однак
 всі ми мусимо усвідомити: так, як раніше, вже не буде.
Карантин вніс жорсткі корективи в звичне життя, і дитячі садки працюватимуть за нових умов з дотриманням низки санітарних вимог.
❗️Найперше.
До дитячих садків НЕ допускатимуться діти та працівники із ознаками гострих респіраторних захворювань та температурою вище 37,2.

Навіть якщо хтось із батьків, поспішаючи на роботу, спробує "нагодувати" дитину ліками і відправити до садка в надії, що все минеться, а під час перебування в закладі у дитини виявлять симптоми ГРЗ, батьки змушені будуть негайно (!) забрати дитину.

☝️Поява хворого в колективі в умовах епідемії - це наражання на небезпеку оточуючих, вияв безвідповідальності та грубої неповаги до педагогів і дітей.

Якщо ж ваша дитина здорова, і ви все ж плануєте з 1 червня привести її до дитячого садка, уважно вивчіть нові правила перебування в закладах освіти і, по можливості, в доступній формі розкажіть про них своїм дітям.