6 трав. 2024

Великодній кошик захисникам
ДЯКУЄМО ВАМ!

6 бер. 2018

Святкові ранки « Веснян а ніжність для жінок » Ось і настала весна! Незважаючи на погоду, наближається до нас із першими яскравими та теплими сонячними промінчиками чарівне свято весни, ніжності та жінок.
19 лют. 2018

Прийшла масляна – Прийшла з млинцями.

Прийшла масляна – Прийшла з млинцями. Пригощу смачненько Нас із вами. Млинці пече круглі До сметани, Щоб сонцю радіти могли Ми з вами. Пригощайтесь діточки, Тата й мами. Зустрічайте весну-красну
16 лют. 2018

Колективний перегляд заняття.

15 лют. 2018

Масляна.

13 лют. 2018

Театр.

13 лют. 2018

Готуємось до фестивалю дитячої творчості.

І відбірковий тур фестивалю "Яскраві зірочки Кропивницького"
23 січ. 2018

Засідання Ради по харчуванню.

12 січ. 2018

Свято Василя та Маланки

12 січня в ЗДО № 71 відбулось свято Василя та Маланки.
18 груд. 2017

Новорічні ранки.

З 18 грудня в ДНЗ 71 проходять новорічні ранки.
9 лист. 2017

Місячник української писемності та мови

Мову рідну, слово рідне Має кожен із людей. Наша мова українська З наших уст лине, як пісня, Л’ється кожен день. Бережімо нашу мову І як маму полюбім, Бо немає нам рідніших В цьому світі все гарніших, Як та мова наша рідна, Найгучніша з-поміж мов. Хай завжди говорить мова І співає, і кричить, Бо приємно її чути Добре нам із нею жить. Колискова наша мова Найпрекрасніша із мов, Тарасова рідна мова Найулюбленіша з мов.