6 трав. 2024

ДЯКУЄМО ВАМ!

12 груд. 2023

UNICEF

Отримали для садочку для вихованців закладу UNICEF
8 груд. 2023

«16 днів проти насильства»

проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у ДНЗ №71 проведено низку заходів, спрямованих на попередження насильства у сім’ї, дошкільному закладі, на профілактику жорстокого поводження з дітьми та правове виховання учасників освітнього процесу.
22 лист. 2023

В рамках Всеукраїнської програми «Ти як?» практичний психолог провела заняття для дітей старшої групи з використанням вправ з «Аптечки самодопомоги», спрямованих на зниження тривожності, покращення настрою, підтримку та зміцнення ментального здоров'я.
20 лист. 2023

20.10.2023 року №51/0 Про проведення Декади української писемності та мови «Мова має значення!» На викон

Про проведення Декади української писемності та мови «Мова має значення!»
13 лист. 2023

З 13 по 17 листопада 2023 року - Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (пожежна безпека в умовах воєнного стану)

30 жовт. 2023

Гарбузовий fest

Я — гарбуз, я радість ваша, бо насіннячко смачне! А яка із мене каша! Словом, люблять всі мене. Часу дарма не марнуйте, Краще кашу покуштуйте! Знає, навіть, це й дитина, Що я й лікарська рослина!
18 жовт. 2023

Навчально-розвивальнгі матеріали"ВІДКРИВАЙ ТА РОЗВИВАЙ"

Подяка управінню освіти Кропивницької міскьої ради за оримані бокси для дошкільнят
10 жовт. 2023

Всесвітній день ментального здоров'я

Ментальне здоров’я — це ще й про довіру між нами. Про вміння не лише поставити запитання, але й вислухати відповідь. Про сили зазирнути всередину себе і поділитися, що там насправді. Про відсутність страху перед осудом і упередженнями.
15 вер. 2023

#КВІТИ ДЛЯ ЗСУ!

Вихованці ДНЗ 71 долучились до акації,створивши патріотичні композиції
12 вер. 2023

"Правила дорожні -корисні для кожного!"