6 трав. 2024

30 квіт. 2024
Великодній кошик захисникам
ДЯКУЄМО ВАМ!

З 24 січня в ДНЗ №71 «Катеринка» проходив Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров'я -запорука успіху»

24 січ. 2022
«Здоров'я -запорука успіху"

З 24 січня  в ДНЗ №71 «Катеринка»  проходив Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему:  «Здоров'я -запорук успіху» . Заходи в ДНЗ проводились відповідно до розробленого Плану закладу:

-  бесіди, рольові  та дидактичні ігри, спортивні розваги, екскурсії, спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя та поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя;

- оформлено стенд «Здоров'я -запорука успіху!»

- оформлено куточки «Безпека дитини» в кожній групі  закладу;

- оформлено виставку дитячих малюнків на тему: «Здоров'я дітей здоров'я нації!»

Особлива увага в ДНЗ  приділяється при плануванні та проведенні заходів організації рухової активної діяльності дошкільнят через ігри та  заняття, що складають різні рівні фізичного та емоційного навантаження .

Поряд із сюжетно-рольовими іграми, де діти вчилися орієнтуватись у світі природи, техніки, людей, значне місце при проведенні займали місце дидактичні ігри, що дозволяють більш спрямовано керувати поведінкою дітей. Ігровий характер таких занять забезпечується введенням елементів сюжету, яскравістю та привабливістю матеріалів та постановкою завдань. Вихователі вчили дітей знаходити істину шляхом запрошення їх до обговорення  направленими питаннями підводячи до відповіді.

Велику зацікавленість викликало у дітей взаємне відвідування у групах занять, вікторин, змагань, лялькових вистав, виставок дитячих робіт.

Інструктором з фізвиховання Молодченко Н.В. було проведено спортивні естафети, змагання, вікторини, відповідно до вікових груп дітей,з дотриманням карантинних вимог.

По завершенню відпрацювання заходів загального плану з підготовки і проведення "Тижня безпеки дитини" у  дошкільному закладі відзначалися діти, які стали переможцями в іграх, змаганнях, виставках малюнків.

Заходи, які були проведені з 24.01.2022 по 28.01.2022р..  дали змогу дітям, батькам та педагогам одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Порушень правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасниками освітнього процесу не виявлено.

15.01.2022                                                                                              № 15/о

Про проведення Тижня знань

безпеки життєдіяльності

На виконання спільного наказу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 липня 2021 року № 145/197-од «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в закладах освіти області у 2021/2022 навчальному році», наказу управління освіти Кропивницької  міської ради від 10 січня 2022 № 07/ о з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної діяльності з окресленого напрямку в закладах освіти міста, виховання поважного ставлення до безпеки і здоров’я людини як основи для реалізації успішного життя, опанування навичок безпечної поведінки

1.Провести в ДНЗ №71  з 24 до 28.01.2022 року Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я – запорука успіху» .

2.Вихователю-методисту Малухіній Ю.В.:

2.1.Розробити план заходів до проведення Тижня  безпеки життєдіяльності «Здоров’я – запорука успіху» . (план проведення Тижня додається),розмістити Тиждень проведення на сайті закладу https://katerinka.klasna.com/.

3.Вихователям груп:

3.1.Розробити  бесіди, години спілкування, сценарії інтелектуальних, розважально-пізнавальних вікторин на тематику Тижня.

3.2.Протягом Тижня провести конкурс на кращий дитячий малюнок на тематику Тижня.

4.Надіслати інформацію про проведення Тижня управлінню освіти                             до 01 лютого 2022 року.

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор  ДНЗ                            Наталія Тетерева

З наказом ознайомлена:                Юлія Малухіна