7 вер. 2020
Тиждень знань правил дорожнього руху на тему: «Світлофор нам всім моргає,до порядку закликає!» (7.09.2020-11.09.2020)

10 серп. 2020
Ранкова зарядка
Щоб бадьорим зранку стати, Щоб здоровими зростати, Треба, хлопчики й дівчатка, Починати день з зарядки.

Правила прийому

Відповідно до наказу управління освіти  Міської ради міста Кропивницького від 28 серпня 2012 року № 535/о "Про електронну реєстрацію дітей дошкільних навчальних закладів міста Кропивницького на 2019 – 2020 н.р." З 1 вересня вступив у  дію новий порядок запису дітей в дошкільні навчальні заклади (ДНЗ) Кіровограда через мережу Інтернет. В інструкції детально роз’яснені два можливих варіанти запису дитини до ЗДО: коли у вас є доступ до Інтернету і коли його немає.

Реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади м. Кропивницький

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на порталі управління освіти Кіровоградської міської ради www.kirovograd.klasna.com, сайтах дошкільних навчальних закладів, або уповноваженою особою управління освіти Кіровоградської міської ради у Центрі надання адміністративних послуг в місті Кіровограді.

Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Кіровограда через мережу Інтернет не поширюється на дошкільні навчальні заклади, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

Позачергово зараховуються в дошкільний навчальний заклад діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

До пільгової категорії відносяться:

- діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

- діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф, учасників АТО

- діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

- діти одиноких батьків (вдів,вдівців);

- діти, які перебувають під опікою (піклуванням)

Прийом дітей ясельного віку (від 2р. до 3р.) у дошкільний заклад проводиться у серпні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних).

Зарахування здійснюється на підставі:

- заяви батьків, або осіб, що їх замінюють,

- медичної довідки про стан здоров’я дитини,

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,

- свідоцтва про народження (подається на протязі місяця від дня реєстрації).

Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ЗДО та прохідним бар’єром на освітньому порталі управління освіти  Міської ради мітса Кропивницького.

Список дітей по групах в ЗДО формується в останній декаді серпня поточного року.