22 лист. 2023

В рамках Всеукраїнської програми «Ти як?» практичний психолог провела заняття для дітей старшої групи з використанням вправ з «Аптечки самодопомоги», спрямованих на зниження тривожності, покращення настрою, підтримку та зміцнення ментального здоров'я.
20 лист. 2023

20.10.2023 року №51/0 Про проведення Декади української писемності та мови «Мова має значення!» На викон

Про проведення Декади української писемності та мови «Мова має значення!»
13 лист. 2023

З 13 по 17 листопада 2023 року - Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (пожежна безпека в умовах воєнного стану)

30 жовт. 2023

Гарбузовий fest

Я — гарбуз, я радість ваша, бо насіннячко смачне! А яка із мене каша! Словом, люблять всі мене. Часу дарма не марнуйте, Краще кашу покуштуйте! Знає, навіть, це й дитина, Що я й лікарська рослина!
18 жовт. 2023

Навчально-розвивальнгі матеріали"ВІДКРИВАЙ ТА РОЗВИВАЙ"

Подяка управінню освіти Кропивницької міскьої ради за оримані бокси для дошкільнят
10 жовт. 2023

Всесвітній день ментального здоров'я

Ментальне здоров’я — це ще й про довіру між нами. Про вміння не лише поставити запитання, але й вислухати відповідь. Про сили зазирнути всередину себе і поділитися, що там насправді. Про відсутність страху перед осудом і упередженнями.
15 вер. 2023

#КВІТИ ДЛЯ ЗСУ!

Вихованці ДНЗ 71 долучились до акації,створивши патріотичні композиції
12 вер. 2023

"Правила дорожні -корисні для кожного!"
8 вер. 2023

українці святкують одне з найсмачніший свят – День борщу. Український борщ — надзвичайно смачна страва на яловичині та свинині, основою якої є буряк. Саме він надає борщу червоного кольору. Історія борщу налічує понад 500 років.  День борщу у ДНЗ 71 "Катеринка"
28 серп. 2023

Дошкілля Кропивницького щиро дякує Благодійній організації Благодійний фонд імені Іллі Грабара за придбання якісної, яскраво ілюстрованої, цікавої, пізнавальної художньої дитячої літератури для малечі закладів дошкільної освіти нашого міста. Саме партнерські відносини, є тією основою на якій базується наша спільна підтримка ЗСУ та впевненого руху до ПЕРЕМОГИ;